CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Programı

Zamanı İşletmenizi Büyütmek İçin Kullanın

LAYSOS mühendisleri tarafından geliştirilen CRM (Customer Relationship Management) programı, müşterilerinize kolay ve hızlı satış teklifleri sunmanızı sağlayan web tabanlı bir yazılımıdır. Üstelik işletmenize özel geliştirmeler yapılarak size özel kullanım imkanı sunar!

Credit card number is required
Credit card number is required

Müşterilerinizi ve satışlarınızı kolayca yönetin!

LAYSOS CRM (Customer Relationship Management) programı işletmenizin müşterilerini depolayan akıllı bir hafızadır.

Geliştirdiğimiz yapay zeka sayesinde işletmeler daha az zamanda daha çok satış yapar. LAYSOS CRM programı müşterilerinizi analiz eder ve satış potansiyeli yüksek olan kişileri sizlere sunar.

LAYSOS CRM programı her ölçekteki işletmenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilmiştir.

* Türkiye saati ile 09:00 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize sorulan bazı soruları buradan görebilirsiniz.

Customer Relationship Management kelimelerin baş harflerinden oluşan CRM'in Türkçe açılımı "Müşteri İlişkileri Yönetimi" olarak bilinir. CRM programı müşterilerinizi etkin bir şekilde yönetmenizi sağlar. Temel olarak müşterilerinizin adı soyadı, şirketi, telefonu, e-posta adresi gibi bilgileri kaydedebileceğiniz ve birçok gelişmiş işlemleri de yapabileceğiniz bir programlardır.

Bilgisayar, telefon, tablet... İnternete bağlı tüm cihazlarda çalışır. Ekstra bir program indirmenize gerek yoktur. İşletmenizin internet sitesi üzerinden crm.firmaniz.com şeklinde giriş yaparak kullanabilirsiniz.

LAYSOS CRM programını satın aldıktan sonra verimli bir şekilde kullanabilmeniz için ücretsiz canlı eğitimler verilmektedir.

LAYSOS CRM programını kullanan kişi sayısına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Güncel fiyat listesi için bizimle iletişime geçiniz.

Türkiye ve dünyadaki binlerce kuruluş, LAYSOS ile dijital dünyada iş birliği yaptı