Youtube Reklam

Videonuz İzlendiğinde Ödeme Yapın

YouTube'da reklamınızla etkileşime girildiğinde veya en az 30 saniye izlendiğinde ödeme yapın. Reklamlarınızı yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanları gibi hedefleme kriterleri ile reklamlarınızı hedef kitlenize özel olarak gösterir ve böylece daha uygun maliyetle daha fazla kişiye ulaşırsınız.

Credit card number is required
Credit card number is required

Hedef Kitle Odaklı YouTube Reklamları

Potansiyel müşteriler YouTube izlerken, onlara ulaşın. Bütçeniz ne olursa olsun, izleyicileri müşteriye dönüştürün. YouTube reklamlar, Google verilerinden yararlanarak reklamlarınızı doğru anda doğru kişilerle eşleştirir.

YouTube reklamları, müşterilerin işletmenizi tercih etmesini kolaylaştırır. Daha fazla satış yapın, abone olan ve web sitenizi ziyaret eden kullanıcı sayısını artırın.

İzleyiciler, YouTube'da gördükleri şeyleri satın alma olasılığının 2 kat daha yüksek olduğunu belirtiyor. İzleyicilerin %70'inden fazlası, yeni markaları tanımalarında YouTube'un etkili olduğunu belirtiyor. İzleyicilerin bir marka, ürün veya hizmet hakkında bilgiye ulaşmak için YouTube'u kullanma olasılığı diğer platformlara kıyasla 4 kat daha yüksek.

* Türkiye saati ile 09:00 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize sorulan bazı soruları buradan görebilirsiniz.

Youtube reklam, YouTube platformunda yayınlanan ve bir ürünü, hizmeti veya bir markayı tanıtmak veya pazarlamak için yapılan reklam türüdür. YouTube reklamları, YouTube videolarını izleyen kullanıcılara yönelik olarak yayınlanır. YouTube reklamları, farklı türlerde olabilir. Örneğin, bir videonun başlangıcında veya ortasında, kullanıcıların videoyu izlemeden önce veya sırasında görüntülenebilir. Ayrıca, YouTube ana sayfasında veya arama sonuçları sayfasında yer alan banner reklamlar gibi diğer türleri de vardır. YouTube reklamları, reklam verenlerin hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olur.

Reklam videonuzu YouTube kanalınıza yükleyin. Video linkini bize ulaştırın. YouTube reklam politikalarına uygunluğunu hemen kontrol edelim. Reklam hesabınızı oluşturalım ve reklamlarınızı 24/48 saat içinde yayına alalım.

YouTube reklam hizmeti aldığınızda size kullanıcı adı ve şifre veririz. Bu kullanıcı adı ve şifre ile YouTube reklamlarınızı kaç kişi görüntülediğini, reklamlarınızla kaç kişinin etkileşime girdiğini, kalan bakiyenizi gibi çeşitli istatistikleri görüntüleyebilirsiniz.

Hayır, bir YouTube kanalınız olması gerekli değildir. YouTube reklamları, YouTube'da video yayınlayan herhangi bir kişi veya şirket tarafından da YouTube'a yüklenmiş olabilir. Ancak, YouTube kanalınızın olması tavsiye edilir.

İşinize uygun günlük bir bütçe belirleyin. İstediğiniz zaman değişiklik yaparsınız. 30 saniye ve üstü izlemeler veya arama sonuçlarında çıkan video reklamınız için görüntüleme başına sizin belirleyeceğiniz tutarda ücret ödersiniz. Ne kadar yüksek ücret belirlerseniz reklamlarınınız o kadar çok gösterilir ve daha fazla kişiye ulaşırsınız.

YouTube'da reklam vermek, birçok işletme için mantıklı bir pazarlama stratejisi olabilir. YouTube, dünya genelinde milyarlarca kullanıcıya sahip bir platformdur ve bu nedenle reklamverenler, hedef kitlelerine ulaşmak için bu platformu kullanabilirler. Ayrıca, YouTube'un hedefleme seçenekleri sayesinde, reklamlarınızı belirli demografik özelliklere, coğrafi konumlara, ilgi alanlarına ve arama terimlerine göre hedefleyebilirsiniz. Reklam vermenin ne kadar mantıklı olduğu, reklam bütçenize, hedef kitlenize, ürün veya hizmetinizin türüne, rekabet seviyesine ve diğer faktörlere bağlıdır. Reklam vermeden önce, hedeflerinizi ve beklentilerinizi belirlemek ve buna göre bir bütçe ayırmak önemlidir. Ayrıca, reklam kampanyalarınızın performansını izleyerek, reklam stratejinizi optimize etmek için değişiklikler yapabilirsiniz. YouTube reklamları vermek işletmenizin büyümesine ve müşteri tabanınızın genişlemesine yardımcı olabilir. Ancak, reklam bütçenizi doğru bir şekilde yönetmek ve reklam kampanyanızı izlemek önemlidir.

Türkiye ve dünyadaki binlerce kuruluş, LAYSOS ile dijital dünyada iş birliği yaptı