Yandex Reklam

Yeni Müşterilere Ulaşın

Yandex reklamları ile hedef kitlenize Yandex aramalarında ulaşın. Kullanıcılar Yandex'te arama yaparlar. Reklamlarınızı görür ve sitenizi ziyaret eder veya sizi ararsa ücretlendirilirsiniz. Kısaca Yandex reklamlarında reklamlarınız işe yaradığında ücret ödersiniz.

Credit card number is required
Credit card number is required

Kullanıcılar Sizi Yandex'te Aradığında Karşılarına Çıkın

Ürün ve hizmetinizi Yandex'te arayan potansiyel müşteriler reklamlarınızı tıklayıp sitenizi ziyaret ettikten sonra yada müşterileriniz sizi telefonla aradıktan sonra ücret öderseniz. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödemiş olursunuz.

İster kredi/banka kartı isterseniz de banka havalesi ile reklam verebilirsiniz. Dilerseniz hemen iletişim bölümümüz üzerinden de bize ulaşabilir veya telefon üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* Türkiye saati ile 09:00 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize sorulan bazı soruları buradan görebilirsiniz.

Yandex Reklamı, web siteleri, mobil uygulamalar ve diğer çevrimiçi platformlar aracılığıyla reklam vermenize olanak tanır. Yandex Reklamı, Google Ads'e benzer bir şekilde çalışır ve reklamverenlerin hedefledikleri anahtar kelimelerle ilgili arama sonuçlarında, partner web sitelerinde, mobil uygulamalarda ve diğer yerlerde reklamlarını gösterir. Yandex Reklamı, birden fazla reklam formatı sunar, bunlar arasında metin, görsel, video, dinamik reklamlar ve diğerleri bulunur. Reklamverenler, Yandex Reklamı aracılığıyla hedef kitlelerini, coğrafi konumlarını, demografik özelliklerini ve davranışsal verilerini belirleyebilir. Ayrıca, reklamverenler bütçelerini kontrol edebilir ve reklamlarının performansını takip edebilirler.

Türkiye ve dünyadaki binlerce kuruluş, LAYSOS ile dijital dünyada iş birliği yaptı