Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik, Firmanızı Dünyaya Tanıtan Kimlik

Kurumsal kimliğinizin içeriği sizin dışarıdan görünüşünüze etkisi oldukça fazladır. Bu sebepten dolayı Kurumsal kimliğinizi iyi seçmelisiniz. Uzman ekibimizle Kurumsal kimlik Tasarımında sizlerin hizmetinizdeyiz.

Credit card number is required
Credit card number is required

Size Özel Kurumsal Kimlik Tasarımları

Kurumsal kimlik tasarımı bir işletmenin kendini sektöre ifade etme biçiminin tümüne verilen addır. Şirket olarak iyi bir ön izlenim yaratmak müşterileriniz açısından pozitif bir önyargı oluşturmanıza fayda sağlar. Kurumsal kimliğiniz ile şirketinizin iyi bir şekilde bütünleşmesi şirketiniz için büyük bir gereksinimdir. Yapılan anketlere göre kurumsal kimliği güçlü firmalar ve şirketlerin reklamlarının akılda kalıcılığı yüksek oranda daha fazladır.

Kurumsal kimliğiniz şirketinizin sosyal medya hesapları içinde bir hayli ciddi önem taşımaktadır. İnsanların akıllarında yer tutabilmenin en iyi yolu kurumsal kimliğinizle bir bütün oluşturabilmekten geçmektedir.

Bunun gibi sebepleri göz önünde bulundurarak Laysos ekibi olarak en iyi şekilde kurumsal kimlik tasarımı yapmak için siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

* Türkiye saati ile 09:00 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.


Türkiye ve dünyadaki binlerce kuruluş, LAYSOS ile dijital dünyada iş birliği yaptı