Web Tasarım

İşletmenizi İnternete Taşıyalım

Kurumsal web tasarım yazılımlarımız ile işinizi internete taşıyın. Yönetim panelli, SSL güvenlik sertifikalı, marka tescilli, SEO uyumlu ve işletmenize uygun modern web tasarım seçenekleriyle yayındayız. Web tasarım konusunda her türlü sorularınızı yanıtlamak için bize ulaşın.

Credit card number is required
Credit card number is required

Herkes için web tasarım hizmeti sunarız

İhtiyacınıza en uygun web tasarımını ve olması gereken özellikleri size sunalım. İster özel, ister hazır, isterseniz de kurumsal web tasarım sayfası... Herkes için web tasarım hizmetleri sunarız. Onayınız ile birlikte hemen kuruluma geçeriz ve sitenizi sözleşmemizde belirtilen süre içerisinde teslim ederiz.

Her şeyden önce müşteri memnuniyetine inanıyoruz. Mesai saatleri içinde bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

* Türkiye saati ile 09:00 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize sorulan bazı soruları buradan görebilirsiniz.

Web tasarım fiyatlarımız herkesin bütçesine göre yapılabiliyor. Fiyat listemize ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Web tasarımınızı istediğiniz dilde yayına alabiliyoruz. Ayrıca istediğiniz dilde de web tasarımınıza ek diller ekleyebiliyoruz. Her ek dil için ayrıca ücretlendirme alındığı için lütfen ayrıca belirtiniz.

Talebinize ve istediğiniz özelliklere göre bu süre değişmektedir. Talebinize göre süre öncesinde tarafınıza iletilmektedir.

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından marka adı tescil edilmiştir. Marka tescil belgesine buradan erişebilirsiniz: https://laysos.com.tr/marka.pdf

Evet. LAYSOS, Google'ın Türkiye'deki resmi ortağıdır. Kurduğumuz tüm web siteleri SEO uyumludur ve yönetim paneli üzerinden SEO düzenlemesi de yapabilirsiniz.

Kurduğumuz tüm internet sitelerine SSL güvenlik sertifikası dahildir.

Evet, kurduğumuz tüm internet sitelerinin yönetim paneli vardır. Yönetim paneliniz üzerinden sitenizde değişiklikler ve güncellemeler yapabilirsiniz.

Evet, aklınızdaki web tasarımı isterseniz birlikte oluşturalım isterseniz de internette beğendiğiniz bir web tasarımını bize iletin ve benzerini modern şekilde yeniden işleme alarak size özel tasarım yapabiliriz.

Hayır. Wordpress (WP), Joomla vs. gibi hazır sistemler kullanmıyoruz.

Türkiye ve dünyadaki binlerce kuruluş, LAYSOS ile dijital dünyada iş birliği yaptı