Web Tasarım

İşletmenizi İnternete Taşıyalım

Yönetim panelli, SSL güvenlik sertifikalı, lisanslı altyapı, SEO uyumlu web tasarım. Web sitenizi önce görün; sonra karar verin! Aşağıdaki formu doldurun ve sektörünüze göre size demo sunalım.

Credit card number is required
Credit card number is required

Herkes İçin Web Tasarım Hizmeti Sunarız

İhtiyacınıza en uygun web tasarımını ve olması gereken özellikleri size sunalım. İster özel, ister hazır, isterseniz de kurumsal web tasarım sayfası... Herkes için web tasarım hizmetleri sunarız. Onayınız ile birlikte hemen kuruluma geçeriz ve sitenizi sözleşmemizde belirtilen süre içerisinde teslim ederiz.

Her şeyden önce müşteri memnuniyetine inanıyoruz. Mesai saatleri içinde bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

* Türkiye saati ile 09:00 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize sorulan bazı soruları buradan görebilirsiniz.

Web tasarım fiyatlarımız herkesin istediği tasarıma ve özelliklerine göre değişmektedir. Sayfa sayısı, dil eklentisi ve özel talepler web tasarımın fiyatlarını etkilemektedir. Fiyat listemize ulaşmak ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun paketi seçmenize yardımcı olmamız için bizi arayın.

Web tasarımınızı istediğiniz dilde yayına alabiliyoruz. Ayrıca istediğiniz dilde de web tasarımınıza ek diller ekleyebiliyoruz. Her ek dil için ayrıca ücretlendirme alındığı için lütfen ayrıca belirtiniz.

Talebinize ve istediğiniz özelliklere göre bu süre değişmektedir. Talebinize göre süre öncesinde tarafınıza iletilmektedir.

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından marka adı tescil edilmiştir. Marka tescil belgesine buradan erişebilirsiniz: https://laysos.com.tr/marka.pdf

Evet. LAYSOS, Google'ın Türkiye'deki resmi ortağıdır. Kurduğumuz tüm web siteleri SEO uyumludur ve yönetim paneli üzerinden SEO düzenlemesi de yapabilirsiniz.

Kurduğumuz tüm internet sitelerine SSL güvenlik sertifikası dahildir.

Evet, kurduğumuz tüm internet sitelerinin yönetim paneli vardır. Yönetim paneliniz üzerinden sitenizde değişiklikler ve güncellemeler yapabilirsiniz.

Evet, aklınızdaki web tasarımı isterseniz birlikte oluşturalım isterseniz de internette beğendiğiniz bir web tasarımını bize iletin ve benzerini modern şekilde yeniden işleme alarak size özel tasarım yapabiliriz.

Hayır. Açık kaynak kodlu olması sebebiyle Wordpress (WP), Joomla vs. gibi hazır sistemler kullanmıyoruz. Birçok kurumsal firmanın da tercih ettiği kapalı kaynak kodlu ve LAYSOS mühendisleri tarafından üretilen marka tescilli yazılımlar kullanıyoruz.

Türkiye ve dünyadaki binlerce kuruluş, LAYSOS ile dijital dünyada iş birliği yaptı