SEO (Search Engine Optimization)

Arama Motorlarında Zirvede Olun

Arama motorlarının organik arama sonuçlarında yer alarak yeni müşterilere ulaşın. İlk sıralarda yer alan en büyük rakiplerinizi ve sitenizi inceleriz. Sizinle iletişime geçerek en uygun SEO teklifini sunarız ve dilerseniz diğer müşterilerimiz gibi sizin de arama motorlarında ilk sıralarda yer almanızı sağlarız.

Credit card number is required
Credit card number is required

İşlek Bir Caddede Yer Alan Dükkan Gibi...

Arama motorlarından işletmenize gelir sağlamanın en popüler yollarından biri de SEO (Search Engine Optimization) hizmeti almaktır. Arama motorlarında ilk sayfada yer almak işlek bir caddede dükkan açmak gibidir. Birçok kişi arama motorlarından sizi bulur ve internet sitenizi ziyaret eder.

LAYSOS, reklam konusunda da Google'ın Türkiye'deki resmi iş ortakları arasında yer alıyor. Kendisini hem reklam hem de organik arama sonuçlarında geliştiren ekibimiz sayesinde arama motorlarından sitenize ziyaretçi çekmenizi sağlıyoruz.

* Türkiye saati ile 09:00 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize sorulan bazı soruları buradan görebilirsiniz.

İstediğiniz anahtar kelimenin Google'daki aranma hacmi ve rekabet düzeyi bu süreyi etkilediği için belirli bir süre verilememektir.

Evet. SEO (Search Engine Optimization) konusunda karşılıklı sorumluluklarımızı yazılı olarak sizinle paylaşıyoruz.

Evet, sitenizi öncelikle kara listeden çıkarıyoruz. Sonrasında da SEO hizmetini sağlayabiliyoruz.

Evet, özellikle siteniz yeniyse daha ilk başından itibaren SEO hizmeti almalısınız. Böylece arama motorlarında daha iyi bir netice alabilirsiniz.

Hayır. T.C. kanunlarına ve Google'ın politikalarına uygun olmayan sitelere hizmet vermiyoruz. Lütfen bu konuda fazla ücret verilmesi konusunda da ısrar etmeyiniz. Farklı bir hizmetiniz varsa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Türkiye ve dünyadaki binlerce kuruluş, LAYSOS ile dijital dünyada iş birliği yaptı