Google Reklam

Yeni Müşterilere Ulaşın

Google reklamları ile potansiyel müşterilere ve işletme hedeflerinize ulaşmak için Google'ın Türkiye'deki resmi iş ortağı LAYSOS ile çalışın. İnternet siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ücret ödersiniz. Google reklam ile daha fazla müşteri edinin.

Credit card number is required
Credit card number is required

Hedef Kitle Odaklı Reklamcılık

Google'ın reklam politikalarına uygun istediğiniz kelimelerde reklam veriyoruz. Merak etmeyin! :) Hangi kelimelerde reklam verebileceğiniz konusunda size yardımcı olacağız. Türkiye'nin veya dünyanın herhangi bir konumuna reklam verebiliriz. Üstelik reklamlarınız günün istediğiniz saatlerinde yayında olur.

Reklam yönetim paneli sayesinde reklamlarınızı dilerseniz kendiniz de yönetebilirsiniz. Günlük ne kadar harcadığınızı, hangi kelimelerden kaç görüntülenme/tıklama aldığınızı ve ne kadar ücret harcadığınızı istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

* Türkiye saati ile 09:00 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize sorulan bazı soruları buradan görebilirsiniz.

Açıklama

Ücretsiz reklam hesabınızı oluştururuz. Anahtar kelimelerinizi belirleyelim. Reklam ayarlarınızı düzenleyelim. Reklam metninizi hazırlayalım ve reklamlarınız 24/48 saat içinde yayınlanmış olur.

Açıklama

Açıklama

Açıklama

Google resmi olarak ödeme yöntemleri arasında eft/havale, kredi kartı, banka kartı bulunmaktadır. Cep telefonlarına fatura yansıtma gibi ödeme yöntemleri bulunmamaktadır.

Türkiye ve dünyadaki binlerce kuruluş, LAYSOS ile dijital dünyada iş birliği yaptı