Doktor Web Sitesi

Hayatınızı Kolaylaştıracak Bir Web Sitesi

Sıradan bir doktor web sitesi tasarımı yerine arama motorlarında güçlü ve modern bir web tasarımı ile internette yerinizi alın. Tıpkı bize ulaştığınız gibi :) Aşağıdaki formu doldurun ve size özel doktor web sitesi örnekleri sunalım. Web sitenizi önce görün; sonra karar verin!

Credit card number is required
Credit card number is required

Modern veya Klasik... İstediğiniz Tasarımı Seçin. Bugün Başlayalım!

Doktor web sitesi örnekleri için formumuzu doldurun veya bize ulaşın. İstediğiniz tarzdaki örnek doktor web sitesi tasarımlarını sizinle paylaşalım.

Sizinle iletişime geçelim ve beğendiğiniz doktor web siteleri varsa bizimle paylaşın buna göre size uygun tasarımlar sunalım. Dilerseniz de bu yılın trend doktor web sitesi örneklerini sizinle paylaşalım ve beğendiğiniz bir tasarım üzerinden ilerleyelim.

Google ile uyumlu bir web sitesi ile arama motorlarında daha fazla kişiye ulaşın. Üstelik internet reklam desteğimizle daha fazla kişiye hızlı, kolay ve uygun maliyetlerle ulaşın.

Güvenli ve lisanslı altyapılı, marka tescilli ve kullanımlı yönetim paneli arayüzü ile web sitenizi cep telefonunuzdan bile her yerden kolaylıkla yönetebileceksiniz.

* Türkiye saati ile 09:00 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize sorulan bazı soruları buradan görebilirsiniz.

Web tasarım fiyatlarımız herkesin istediği tasarıma ve özelliklerine göre değişmektedir. Sayfa sayısı, dil eklentisi ve özel talepler web tasarımın fiyatlarını etkilemektedir. Fiyat listemize ulaşmak ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun paketi seçmenize yardımcı olmamız için bizi arayın.

Web tasarımınızı istediğiniz dilde yayına alabiliyoruz. Ayrıca istediğiniz dilde de web tasarımınıza ek diller ekleyebiliyoruz. Her ek dil için ayrıca ücretlendirme alındığı için lütfen ayrıca belirtiniz.

Talebinize ve istediğiniz özelliklere göre bu süre değişmektedir. Talebinize göre süre öncesinde tarafınıza iletilmektedir.

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından marka adı tescil edilmiştir. Marka tescil belgesine buradan erişebilirsiniz: https://laysos.com.tr/marka.pdf

Evet. LAYSOS, Google'ın Türkiye'deki resmi ortağıdır. Kurduğumuz tüm web siteleri SEO uyumludur ve yönetim paneli üzerinden SEO düzenlemesi de yapabilirsiniz.

Kurduğumuz tüm internet sitelerine SSL güvenlik sertifikası dahildir.

Evet, kurduğumuz tüm internet sitelerinin yönetim paneli vardır. Yönetim paneliniz üzerinden sitenizde değişiklikler ve güncellemeler yapabilirsiniz.

Evet, aklınızdaki web tasarımı isterseniz birlikte oluşturalım isterseniz de internette beğendiğiniz bir web tasarımını bize iletin ve benzerini modern şekilde yeniden işleme alarak size özel tasarım yapabiliriz.

Hayır. Açık kaynak kodlu olması sebebiyle Wordpress (WP), Joomla vs. gibi hazır sistemler kullanmıyoruz. Birçok kurumsal firmanın da tercih ettiği kapalı kaynak kodlu ve LAYSOS mühendisleri tarafından üretilen marka tescilli yazılımlar kullanıyoruz.

Türkiye ve dünyadaki binlerce kuruluş, LAYSOS ile dijital dünyada iş birliği yaptı